Palety

Palety môžeme podľa požiadaviek zákazníka vysušiť na požadovanú vlhkosť, alebo tepelne ošetriť podľa medzinárodného štandardu. Ponúkame aj možnosť označenia Vašim logom alebo značkou, prípadne farebne odlíšenie celej palety. Dopravu Vašich paliet zabezpečíme na akékoľvek miesto určenia po celom území SR aj EÚ.

Jednorázové palety

Tieto palety sú určené na jeden prepravný cyklus, potom sú určené k likvidácii. U týchto paliet je kladený dôraz na nízke výrobné náklady. Palety sa môžu líšiť svojimi celkovými rozmermi: šírkou, hrúbkou, počtom spojovacích klincov. Tieto palety vyrábame v rozmedzí od 200 kg až 1200 kg nosnosťou. Najčastejšie používané sú rozmery 800 x 1200 mm, 1000 x 1200 mm alebo 600 x 800 mm o rôznych nosnostiach. Výrobu zabezpečíme v malých sériách alebo v tisícových zákazkách.

Všetky vyrábané palety prechádzajú dvojstupňovou výstupnou kontrolou, ktorá je zárukou vysokej kvality. Prvky paliet vykracované na moderných automatických pílach, ktoré zaručujú presné rozmery. Palety môžeme podľa požiadaviek zákazníka vysušiť na požadovanú vlhkosť, tepelne ošetriť podľa medzinárodného štandardu a označiť znakom IPPC pre vývoz mimo EÚ.

Atypické palety

Atypické palety vyrábame na modernom strojovom zariadení alebo ručne pomocou pneumatického náradia. Výrobná technológia zaručuje štandartne vysokú kvalitu týchto paliet. Výroba vychádza z individuálnych požiadaviek a potrieb zákazníka.

Ak vhodnú paletu pre Váš tovar nemáme, navrhneme Vám ju tak, aby svojimi rozmermi, vlastnosťami, prevedením, kvalitou a cenou zodpovedala Vášmu konkrétnemu účelu použitia. Vyrobíme a doručíme vzorku atypickej palety k otestovaniu, vrátane cenovej ponuky. Vyrábame všetky rozmery paliet s presnosťou v mm. Taktiež vyrábame konštrukčne upravené palety pre prepravu ťažkých a nadrozmerných vecí.