O firme

Spoločnosť bola založená v roku 2000. Výrobou paliet a drevených obalov sa zaoberá od roku 2001. Zameriavame sa na výrobu atypických paliet, jednorázových paliet a drevených obalov.

Našim cieľom je garantovať všetkým zákazníkom dodávky kvalitných výrobkov, zákaznícky servis a zaistiť ich maximálnu spokojnosť. Samozrejmosťou je individuálny prístup ku každému zákazníkovi a rešpektovanie jeho individuálnych potrieb. Spoločnosť má moderné vybavenie, investuje do ďalšieho rozvoja.

Technologické vybavenie spoločnosti nám umožňuje vyrábať palety a drevené obaly najvyššej kvality vrátane sušenia a tepelného ošetrenia. Zákazkovú ručnú výrobu atypických paliet a drevených obalov vyrábajú skúsení a kvalifikovaní zamestnanci pomocou pneumatických klincovačiek. Vlastné sušiarne umožňujú sušenie výrobkov na zákazníkovu požadovanú vlhkosť a prevedenie tepelného ošetrenia.

Medzi našich zákazníkov patria veľké spoločnosti, tak stredné a malé firmy z rôznych priemyselných odvetví. Naša spoločnosť je vlastníkom certifikátov v súlade so smernicami SR a EÚ.

Adresa

Gaudí, s.r.o.
Skladová 3
917 01 Trnava
Slovenská republika

Kontakt

Email: gaudi@hume.sk

Telefón: +421 905 206 855